+371 29454540 info@arodagentura.lv

Vēstule Tev!

Vai atceries, kad Tu pirmo reizi sāki sapņot par to, ko Tu darīsi, kad izaugsi?

 

Iespējams, tas bija bērnišķīgs sapnis, ko atceroties, Tu tagad smaidi, bet iespējams – Tu ik pa laikam sevi pieķer, domās kavējoties šajā sapnī.

 

Sapnī viss bija iespējams. Tev nebija sajūta, ka Tu strādā. Tu vienkārši darīji to, ko Tu tik ļoti gribēji darīt, kam Tu patiešām ticēji. Tas bija darbs, kam Tu redzēji jēgu un nozīmi!

 

Iespējams, Tev blakus bija kāds, kurš teica, ka ar šo profesiju Tu naudu nenopelnīsi, Tev jāapgūst profesija, kas ir prestiža, jo tā Tu nopelnīsi daudz naudas un būsi laimīgs…

 

Tad sākās dzīves virpulis. Tu sāki strādāt arvien vairāk un vairāk, līdz darbs aizņēma visu Tavu dzīvi.

 

Ir cilvēki, kuri kādu laiku varonīgi iztur darbu, kas nesniedz gandarījumu, bet, piemēram, nodrošina lielu algu. Ir cilvēki, kuri visu mūžu darbu uztver kā smagu pienākumu, cīņas lauku; ir cilvēki, kuri nekad nav uzdrošinājušies domāt, ka varētu nodarboties ar kaut ko citu.

 

Bet ir arī cilvēki, kuri ir vienkārši laimīgi tajā, ko viņi dara! Tie ir sirsnīgākie pārdevēji, iejūtīgākie ārsti, talantīgākie pedagogi, iedvesmojošākie lektori, pašaizliedzīgākie ugunsdzēsēji, neatlaidīgākie sportisti! Tie ir dažādu profesiju pārstāvji, kurus sastopot, mēs skaidri saprotam – viņi ir īstajā vietā.

 

Ir tikai viens noslēpums – šie cilvēki pārvērtuši savus talantus profesionālā darbā! Viņiem padodas tas, ko viņi dara, viņi jūt piepildījumu darbā, viņi jūtas novērtēti un vajadzīgi, viņi iedvesmo citus. Tie ir VIŅI, kuri uzdrošinājušies darīt darbu, kas viņiem patīk….

 

Kā ir ar Tevi?

 

Vai Tu esi savā īstajā vietā? Vai Tu ej uz darbu ar prieku? Cik daudz ikdienā Tu izmanto savus talantus? Kad Tu pēdējo reizi esi uzdrošinājies sapņot un iedomāties, ja vien es varētu…, tad es… ?

 

Izrādās, tikai 20% pasaules cilvēku ikdienas darbā izmanto savus talantus. Netērē laiku darot to, kas NAV domāts Tev! Katra minūte, kurā Tu neizmanto savu talantu, atņem Tev iespēju nodarboties ar to, kur Tu esi vai vari būt izcils!

 

Arī Tev ir iespēja darīt darbu no visas sirds!

 

Veido dzīvi, nevis karjeru!