+371 25154384 info@arodagentura.lv

Par mums

Par Arodaģentūru

Ideja par Arodaģentūru dzima laikā, kad bija noslēdzies viens nozīmīgs un ļoti īpašs dzīves posms manā dzīvē. Kad saraksts, ko NEGRIBĒJU vairs darīt auga arvien lielāks, bet saraksts ko GRIBĒTU darīt, neveidojās.

Biju piedzīvojusi eiforisku brīvības sajūtu, kad pēkšņi dienas šķita bezgala garas, kad pamanīju un novērtēju lietas, kurām ikdienā biju skrējusi garām, kad beidzot varēju būt sieva un mamma uz pilnu slodzi, kad izbaudīju to, ka man neviens neraksta e-pastus un telefons nav jāuzmana, kad dienas laikā staigājot ar suni, sev skaļi atkārtoju, ka ir darba dienas vidus, bet es pastaigājos!

Diemžēl diezgan ātri pienāca nākamā stadija, kad sapratu – man patiešām neviens e-pastus neraksta un neviens arī nezvana… Manā datorā neveidojās neviens jauns folderītis… Man bija sajūta, ka esmu vienīgā visā pasaulē, kura nezina, ko darīt tālāk! Nepārprotiet, ir forši būt mammai un sievai, bet mums patiešām ir jau lieli bērni, kuriem vairs nav vajadzīga 24 stundu mammas uzmanība, un jā – biju uz 40 gadu sliekšņa….

Kādreiz domāju, ka par 40 gadu krīzi raksta tikai sieviešu žurnāli, bet nu piedzīvoju to uz savas ādas. Pēc garām, sirdi plosošām pārdomām sapratu, ka man ir dotas visas iespējas, lai kaut ko dzīvē mainītu, bet vienlaicīgi atklāju, ka sevi tik maz pazīstu… Es nezināju, ko gribu darīt nākotnē, es nezināju kas ir manas stiprās puses, kas ir tās lietas, ko būtu gatava darīt dienu no dienas. Manas dziļākās ilgas un karstākā lūgšana bija pēc darba, kas sagādātu man patiesu prieku, kurā varētu izmantot savus talantus, par kuru degtu mana sirds un acis no jauna MIRDZĒTU. Es sāku ar dziļu un nopietnu sevis inventarizāciju. Meklēju materiālus un cilvēkus, kuri varētu man palīdzēt saprast, ko darīt tālāk. Analizēju savu pieredzi, savas stiprās un vājās puses, soli pa solim sevi iepazinu no jauna, soli pa solim noticēju sev. Kad biju beidzot izveidojusi sarakstu ar lietām, kuras GRIBĒTU darīt, man likās, ka tāda profesija nav izdomāta, bet lasot arvien vairāk materiālus par karjeras konsultēšanu, pēkšņi atklāju, ka manas acis sāk mirdzēt! Vēl dīvaināka sajūta bija mirklī, kad sapratu, ka šajā profesijā, varu realizēt VISAS savas stiprās puses! Vai esat piedzīvojuši, kā ir mācīties apzinātā vecumā to, kas patiešām patīk un interesē?! Es to piedzīvoju, studējot maģistrantūrā karjeras konsultēšanu.

Sapratu, ka viena pati netikšu uz priekšu. Man bija vajadzīga palīdzība, kuru pa druskai salasīju no ļoti daudziem cilvēkiem, grāmatām un interneta resursiem.

Vispirms izejot pati cauri šiem pārbaudījumiem, tad apgūstot karjeras konsultēšanu teorētiski un nu jau nokonsultējot vairākus simtus cilvēku, kā arī strādājot ar komandām, secinu, ka sajūtas, mainot darbu, piedzīvojot krīzi profesionālajā dzīvē, saskaroties ar līdzsvara zudumu starp darbu un ģimeni, zaudējot darbu vai piedzīvojot atslābumu biznesā, ir līdzīgas tik daudziem cilvēkiem!

Tādēļ Arodaģentūru esmu izveidojusi Tev! Lai Tev palīdzētu saprast, kas ir Tavas un Tavas komandas biedru stiprās puses, lai iedrošinātu darīt to, kas Tev patīk un padodas vislabāk, lai novērtētu to, cik liela vērtība komandā ir mūsu dažādībā, lai atbalstītu Tevi pārmaiņu laikā, lai palīdzētu saglabāt fokusu uz Tevis izvirzīto mērķi un kopīgi izstrādātu rīcības plānu mērķa sasniegšanai.

Es ļoti vēlos, lai Arodaģentūra kļūst par Tavu palīgu profesionālās dzīves pārmaiņu laikā!

agnese-megne

 

Uz tikšanos!

Agnese Megne,

Arodaģentūras vadītāja un profesionālo pārmaiņu konsultante 

28.11.2013.

Sazinies ar mums, lai vienotos par piemērotāko sadarbības veidu!

+371 29454540| info@arodagentura.lv

Mūsu vīzija ir redzēt arvien vairāk cilvēkus, kuri veido dzīvi nevis karjeru, atklājot un izmantojot savas stiprās puses!

Jo agrāk atklāsi, kādi ir Tavi un Tavas komandas dalībnieku talanti un stiprās puses, jo kvalitatīvāk varēsi izmantot savu un arī komandas laiku.