+371 25154384 info@arodagentura.lv

Komanda

Par Arodaģentūru

Mēs katra esam ar savu īpašo pieredzi un zināšanu bagāžu, bet mūsu acis vienlīdz spoži mirdz par cilvēku profesionālo dzīvi! Mēs nebeidzam brīnīties par to, cik dažādi cilvēki ir vajadzīgi pasaulei – ātri, lēni, komunikabli, noslēgti, punktuāli, radoši, tehniski, mākslinieciski… Šo sarakstu varētu turpināt garu jo garu. Arī Tu esi vajadzīgs šai pasaulei ar savām stiprajām pusēm, ar savām vājajām pusēm, pieredzi un zināšanām!

Kas mūs vieno?

Vēlme mācīties, iedziļināties jautājumos, kas ir saistīti ar profesionālo dzīvi – profesijas izvēli, cilvēku personības tipu analīzi un atbilstību konkrētai profesijai, darbā noturēšanās prasmēm, jautājumiem, kas saistīti ar darba maiņu vai darba zaudēšanu, profesionālajām krīzēm, līdzsvara zudumu, darbinieku atlasi, darbinieku potenciālu izmantošanu, ideju trūkumu un atslābumu biznesā un attiecībām kolektīvā.

Kas vēl mūs vieno?

Izvēle darīt darbu, kas mums patīk un padodas vislabāk!

Agnese Megne
Arodaģentūras vadītāja un profesionālo pārmaiņu konsultante

agnese@arodagentura.lv

Arta Platace
Arodaģentūras vēstnese

arta@arodagentura.lv

Es ticu, ka piedzimstot mums katram tiek uzdāvināta dāvana – tieši mūsu personībai visatbilstošākās prasmes un iemaņas. Kad tās tiek atklātas, pilnveidotas un izmantotas, mēs par šādu cilvēku sakām: “Īstais cilvēks īstajā vietā”!

Arodaģentūra

Pat visierastākajās ikdienas darbībās var atklāties mūsu īstenais talants un aicinājums. Nekas, ko mēs darām un kas mums sagādā prieku, nav mazsvarīgs, bet pasaka priekšā noslēpumu par mums pašiem.

Līga Valinka
Arodaģentūras profesionālo pārmaiņu konsultante

liga@arodagentura.lv

 

Iedomājies, ka Tu zini, ko šajā dzīvē vēlies sasniegt! Iedomājies, ka tu zini, kā to izdarīt! Iedomājies, ka vadi savu dzīvi, nevis ļauj tai vadīt sevi! Man vienmēr ir gribējies, lai dzīve ir kā lidojums, un sastapšanās ar koučingu ir lielā mērā palīdzējusi to piepildīt!