+371 25154384 info@arodagentura.lv

Par mums

Par Arodaģentūru

Ideja par Arodaģentūru dzima laikā, kad bija noslēdzies viens nozīmīgs un ļoti īpašs dzīves posms manā dzīvē. Kad saraksts, ko NEGRIBĒJU vairs darīt auga arvien lielāks, bet saraksts ko GRIBĒTU darīt, neveidojās.

Biju piedzīvojusi eiforisku brīvības sajūtu, kad pēkšņi dienas šķita bezgala garas, kad pamanīju un novērtēju lietas, kurām ikdienā biju skrējusi garām, kad beidzot varēju būt sieva un mamma uz pilnu slodzi, kad izbaudīju to, ka man neviens neraksta e-pastus un telefons nav jāuzmana, kad dienas laikā staigājot ar suni, sev skaļi atkārtoju, ka ir darba dienas vidus, bet es pastaigājos!

Diemžēl diezgan ātri pienāca nākamā stadija, kad sapratu – man patiešām neviens e-pastus neraksta un neviens arī nezvana… Manā datorā neveidojās neviens jauns folderītis… Man bija sajūta, ka esmu vienīgā visā pasaulē, kura nezina, ko darīt tālāk! Nepārprotiet, ir forši būt mammai un sievai, bet mums patiešām ir jau lieli bērni, kuriem vairs nav vajadzīga 24 stundu mammas uzmanība, un jā – biju uz 40 gadu sliekšņa….

Kādreiz domāju, ka par 40 gadu krīzi raksta tikai sieviešu žurnāli, bet nu piedzīvoju to uz savas ādas. Pēc garām, sirdi plosošām pārdomām sapratu, ka man ir dotas visas iespējas, lai kaut ko dzīvē mainītu, bet vienlaicīgi atklāju, ka sevi tik maz pazīstu… Es nezināju, ko gribu darīt nākotnē, es nezināju kas ir manas stiprās puses, kas ir tās lietas, ko būtu gatava darīt dienu no dienas. Manas dziļākās ilgas un karstākā lūgšana bija pēc darba, kas sagādātu man patiesu prieku, kurā varētu izmantot savus talantus, par kuru degtu mana sirds un acis no jauna MIRDZĒTU. Es sāku ar dziļu un nopietnu sevis inventarizāciju. Meklēju materiālus un cilvēkus, kuri varētu man palīdzēt saprast, ko darīt tālāk. Analizēju savu pieredzi, savas stiprās un vājās puses, soli pa solim sevi iepazinu no jauna, soli pa solim noticēju sev. Kad biju beidzot izveidojusi sarakstu ar lietām, kuras GRIBĒTU darīt, man likās, ka tāda profesija nav izdomāta, bet lasot arvien vairāk materiālus par karjeras konsultēšanu, pēkšņi atklāju, ka manas acis sāk mirdzēt! Vēl dīvaināka sajūta bija mirklī, kad sapratu, ka šajā profesijā, varu realizēt VISAS savas stiprās puses! Vai esat piedzīvojuši, kā ir mācīties apzinātā vecumā to, kas patiešām patīk un interesē?! Es to piedzīvoju, studējot maģistrantūrā karjeras konsultēšanu.

Sapratu, ka viena pati netikšu uz priekšu. Man bija vajadzīga palīdzība, kuru pa druskai salasīju no ļoti daudziem cilvēkiem, grāmatām un interneta resursiem.

Vispirms izejot pati cauri šiem pārbaudījumiem, tad apgūstot karjeras konsultēšanu teorētiski un nu jau nokonsultējot vairākus simtus cilvēku, kā arī strādājot ar komandām, secinu, ka sajūtas, mainot darbu, piedzīvojot krīzi profesionālajā dzīvē, saskaroties ar līdzsvara zudumu starp darbu un ģimeni, zaudējot darbu vai piedzīvojot atslābumu biznesā, ir līdzīgas tik daudziem cilvēkiem!

Tādēļ Arodaģentūru esmu izveidojusi Tev! Lai Tev palīdzētu saprast, kas ir Tavas un Tavas komandas biedru stiprās puses, lai iedrošinātu darīt to, kas Tev patīk un padodas vislabāk, lai novērtētu to, cik liela vērtība komandā ir mūsu dažādībā, lai atbalstītu Tevi pārmaiņu laikā, lai palīdzētu saglabāt fokusu uz Tevis izvirzīto mērķi un kopīgi izstrādātu rīcības plānu mērķa sasniegšanai.

Es ļoti vēlos, lai Arodaģentūra kļūst par Tavu palīgu profesionālās dzīves pārmaiņu laikā!

agnese-megne

Uz tikšanos!

Agnese Megne,

Arodaģentūras vadītāja un profesionālo pārmaiņu konsultante

28.11.2013.

Sazinies ar mums, lai vienotos par piemērotāko sadarbības veidu!

+371 29454540| info@arodagentura.lv

Mūsu vīzija ir redzēt arvien vairāk cilvēkus, kuri veido dzīvi nevis karjeru, atklājot un izmantojot savas stiprās puses!

Jo agrāk atklāsi, kas ir Tavi un Tavas komandas dalībnieku talanti un stiprās puses, jo kvalitatīvāk varēsi izmantot savu un arī komandas laiku.

Komanda

Par Arodaģentūru

Mēs katra esam ar savu īpašo pieredzi un zināšanu bagāžu, bet mūsu acis vienlīdz spoži mirdz par cilvēku profesionālo dzīvi! Mēs nebeidzam brīnīties par to, cik dažādi cilvēki ir vajadzīgi pasaulei – ātri, lēni, komunikabli, noslēgti, punktuāli, radoši, tehniski, mākslinieciski… Šo sarakstu varētu turpināt garu jo garu. Arī Tu esi vajadzīgs šai pasaulei ar savām stiprajām pusēm, ar savām vājajām pusēm, pieredzi un zināšanām!

Kas mūs vieno?

Vēlme mācīties, iedziļināties jautājumos, kas ir saistīti ar profesionālo dzīvi – profesijas izvēli, cilvēku personības tipu analīzi un atbilstību konkrētai profesijai, darbā noturēšanās prasmēm, jautājumiem, kas saistīti ar darba maiņu vai darba zaudēšanu, profesionālajām krīzēm, līdzsvara zudumu, darbinieku atlasi, darbinieku potenciālu izmantošanu, ideju trūkumu un atslābumu biznesā un attiecībām kolektīvā.

Kas vēl mūs vieno?

Izvēle darīt darbu, kas mums patīk un padodas vislabāk!

Agnese Megne
Arodaģentūras vadītāja un profesionālo pārmaiņu konsultante

agnese@arodagentura.lv

Arta Platace
Arodaģentūras vēstnese

arta@arodagentura.lv

Es ticu, ka piedzimstot, mums katram tiek uzdāvināta dāvana – tieši mūsu personībai visatbilstošākās prasmes un iemaņas. Kad tās tiek atklātas, pilnveidotas un izmantotas, mēs par šādu cilvēku sakām: “Īstais cilvēks īstajā vietā!”

Arodaģentūra

Pat visierastākajās ikdienas darbībās var atklāties mūsu īstenais talants un aicinājums. Nekas, ko mēs darām un kas mums sagādā prieku, nav mazsvarīgs, bet pasaka priekšā noslēpumu par mums pašiem.

Līga Valinka
Arodaģentūras profesionālo pārmaiņu konsultante

liga@arodagentura.lv

Iedomājies, ka Tu zini, ko šajā dzīvē vēlies sasniegt! Iedomājies, ka tu zini, kā to izdarīt! Iedomājies, ka vadi savu dzīvi, nevis ļauj tai vadīt sevi! Man vienmēr ir gribējies, lai dzīve ir kā lidojums, un sastapšanās ar koučingu ir lielā mērā palīdzējusi to piepildīt!

Kas ir arods?

Par Arodaģentūru

Zellis, meistars, māceklis… Tie ir vieni no visbiežāk pieminētajiem vārdiem, ar ko asociējas vārds „arods”.

Patiesu sava aroda meistaru mēs pamanām nešaubīgi.

Mēs atgriežamies pie labākā kūku cepēja, jurista, maketētāja, skolotāja, arhitekta, dārznieka, grāmatveža un tiecamies strādāt pie labākā vadītāja.

Vai Tava sirds deg par to, ko Tu dari?

Atklāj, kas ir Tavas personības stiprās puses, kādam amatam esi vispiemērotākais un izstrādā plānu, lai būtu sava aroda patriots!

Pasaules vēsturi veido cilvēku biogrāfijas. Arī Tev ir iespēja būt labākajam sava aroda meistaram!